english version česká verze
ALV - ČLENSKÁ SEKCE
Jméno:
Heslo:
  SEZNAM ČLENŮ ALV
  Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště, 686 01

  Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.
  Odvětví a obory:

  Letecké přístroje a systémy

  Vlastní vývoj a výroba leteckých přístrojů je od založení základním pilířem koncernu. Spolupracujeme s vojenskými i civilními výzkumnými ústavy a školami. Jsme spolehlivými odborníky, poskytujeme ověřená technická řešení pro civilní a vojenské letouny mnoha typů.

  Modernizace letadel, vrtulníků

  Jsme součástí leteckého průmyslu nepřetržitě více než šedesát let. Umíme poskytnout komplexní logistickou podporu letounů L-39 a L-410 od dodávky náhradních dílů, přes generální opravy až po školení a výcvik. Provádíme náhrady a inovace navigačních a monitorovacích systémů i startovacích jednotek.

  Mechanické díly pro letouny

  Jsme dodavatelem přesných odlitků pro přední světové výrobce letadel. Systém kvality je certifikován dle AS EN 9100, rev. C, pro letecký průmysl. Samozřejmostí je dodávka obrobených odlitků, včetně tepelného zpracování, povrchových úprav a NDT testování.

  Obchod s leteckou a vojenskou technikou

  Jsme jedním z nejvýznamnějších vývozců a dovozců letecké a vojenské techniky v České republice a spolehlivý prostředník v mezinárodních kontraktech. Rozsáhlé zkušenosti, tradiční partnerské vztahy a obchodní zastoupení v mnoha zemích nám umožňují realizovat náročné projekty v roli generálního dodavatele.

  Modernizace letišť

  Zajišťujeme odborné posouzení, projekci, inženýrské činnosti i finální dodávky a servis. Dodáváme zejména navigační zařízení, systémy řízení letového provozu, systémy hlasové komunikace, světelné systémy, pozemní vybavení, informační systémy příletů a odletů.

  Taktická komunikace

  Ucelené a provázané systémy taktické komunikace pro podporu velení a řízení vojenských operací. Zajištění hlasových a datových služeb s využitím špičkových technologií rádiové komunikace.

  Vozidlové komunikační systémy

  Vývoj a výroba již několika generací vozidlových interkomů a náhlavních hovorových souprav vybavených systémem aktivního potlačení hluku. Na základě potřeb moderních armád jsme portfolio rozšířili také o taktické reproduktory, exterkomy a další zařízení.

  Kontakty:


  MESIT holding, a.s.

  Sokolovská 573, Mařatice
  686 01 Uherské Hradiště
  Česká republika
  holding@mesit.cz
  www.mesit.cz

  Generální ředitel
  Ing. Vladislav Mazúrek, Ph.D.
  T +420 572 522 100  MESIT asd, s.r.o.
  Sokolovská 573, Mařatice
  686 01 Uherské Hradiště
  Česká republika
  T +420 572 522 200
  aerospace@mesit.cz

  MESIT aerotrade, a.s.
  Beranových 130
  199 04 Praha 9 – Letňany
  Česká republika
  T +420 283 102 811
  F +420 283 102 812
  aerotrade@mesit.cz

  MESIT foundry, a.s.
  Sokolovská 573, Mařatice
  68601 Uherské Hradiště
  Česká republika
  T +420 572 522 699
  foundry@mesit.cz


  design: DIS MEDIA
  Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru