english version česká verze
ALV - ČLENSKÁ SEKCE
Jméno:
Heslo:
  SEZNAM ČLENŮ ALV
  Dr. Sedláka 763, Klatovy, 339 01
  Web: Aerotech-Czech
  E-mail: Ing. Jan Suastika (kontaktní osoba pro společnost)
  GSM: +420 725 834 802
  Tel.: +420 376 339 913


  Od svého založení v roce 2006 obrábí firma AEROTECH CZECH široké spektrum součástek pro průmysl leteckých pohonných jednotek inovativní technologií třískového obrábění, jež převzala od firmy Aerotech Peissenberg a která je v této oblasti dlouhodobě aktivní a zajímavá nízkými výrobními náklady v tomto spektru součástek. Mezi naše zákazníky patří např. Rolls-Royce, MTU Aero Engines, Aubert & Duval, Pratt & Whitney, Safran Aircraft Engines a další.

  "Začínáme tam, kde to ostatní vzdávají!": toto heslo nás spojuje se skupinou AEROTECH. Cítíme se být tomuto heslu zavázáni a důsledně jej naplňujeme.

  Naší specialitou je komplexní mechanické obrábění a kontrola součástek až do velikosti průměrů 1.000 mm z převážně těžce obrobitelných slitin na bázi niklu a titanu.

  Naše společnost se také zabývá montáží segmentů do evropské nosné rakety Ariane 5.

  Od roku 2017 se intenzívně připravujeme na nový program evropských nosných raket Ariane 6. Pro tento projekt se buduje nová výrobní hala. V rámci tohoto programu se bude Aerotech podílet kromě montáže segmentů i přímo výrobou dílů z hliníkových slitin na zmiňovanou raketu.

  design: DIS MEDIA
  Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru