english version česká verze
ALV - ČLENSKÁ SEKCE
Jméno:
Heslo:
  SEZNAM ČLENŮ ALV
  Růžová 307, Zlín, 763 02

  Web: www.mgm-compro.com
  E-mail: info@mgm-compro.com
  Skype: mgm-compro
  Tel.: +420 577 001 350


  Firma MGM COMPRO byla založena v roce 1990. Hned od začátku své existence se její činnost zaměřovala na design, vývoj a výrobu speciální elektroniky. V roce 1997 začíná společnost jako jedna z prvních na světě s vývojem a výrobou procesorem řízených regulátorů otáček elektromotorů, což jí zajistilo velmi prestižní pozici na trhu.

  Po 30 letech je společnost MGM COMPRO vnímána jako inovativní designér, vývojář a výrobce speciální elektroniky pro různé letecké projekty. Portfolio produktů zahrnuje především komplexní elektrické pohonné systémy (10-100 kW standardně, až 300 kW zakázkově), širokou škálu elektronických regulátorů otáček, systémy řízení baterií, elektrické motory, generátory, zákaznické baterie, průmyslové nabíječe a jinou elektroniku, prostě vše, co je potřeba pro komplexní elektrický pohonný systém. Hlavní důraz je kladen na bezpečnost a efektivitu pohonných jednotek, které jsou kombinovány s kompaktními rozměry a nízkou hmotností.

  MGM COMPRO poskytuje pokročilá řešení pro projekty letounů s kolmým startem - e-VTOL (drony pro přepravu cestujících / Air Taxis), elektrické letouny, průmyslové drony (užitečné zatížení 50-500 kg), vojenské a další zajímavé aplikace po celém světě. Hlavní důraz je kladen na každý detail v rámci celého procesu, a to od počátečního návrhu až po sériovou výrobu produktů.

  Vzhledem k tomu, že výzkumné a vývojové činnosti jsou pro budoucnost pokročilých řešení v rámci e-mobility naprosto stěžejní, značná část ročního obratu MGM COMPRO je alokována právě do těchto aktivit.

  design: DIS MEDIA
  Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru