english version česká verze
SEZNAM ČLENŮ ALV

Všechny firmy  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 


Beranových 65, 199 00 Praha Letňany
Výroba kompozitů autoklávovou technologií
Ke Kablu 289, 102 00 Praha 10
LAA ČR - Letecká amatérská asociace České republiky - sdružuje piloty, stavitele, konstruktéry, výrobce a provozovatele ultralightů se vzletovou hmotností do 450 kg. V současnosti má 6 400 členů a registruje 7 900 letadel a 10 000 pilotů. LAA ČR je pověřenou organizací pro certifikaci, vydávání pilotních licencí a provoz SLZ (sportovních létajících zařízení) v ČR. SLZ zahrnuje paragliding, motorový paragliding, závěsné létání, vírníky, vrtulníky, letadla řízená změnou těžiště a letadla řízená aerodynamicky, amatérsky postavená ultralehká letadla do vzletové hmotnosti 600 kg (ELSA) a ultralehké kluzáky.
Beranových 65, Praha 9 - Letňany, 199 02
Dceřiná společnost firmy LATECOERE, Toulouse. Výroba podsestav leteckých konstrukcí pro letadla Airbus, Boeing, Embraer a Dassault.
Technická 2896/2, Brno, 61669
Vzdělávání v oborech stavba a provoz letadel, pilotní výcvik, postgraduální studium (Ph.D.). Výzkum, vývoj, zkoušky a certifikace letadel. Aplikace CAD, FEM, CFD. Celoživotní vzdělávání.
Tiskařská 270/8, 108 00 Praha 10
Letecký průmysl, výcviková činnost.
Pod Hájkem 406/1a, 180 00 Praha 8
Společnost poskytuje zákazníkům komplexní řešení nejenom v obranném, bezpečnostním a civilním sektoru. LPP řešení zahrnují prvky umělé inteligence, analýzy velkých dat a kybernetické bezpečnosti. Společnost vyvinula svůj vlastní C6 ISR systém, včetně plné integrace všech potřebných podsystémů do letadel i pozemních vozidel. V rámci leteckého odvětví společnost svým zákazníkům poskytuje kompletní avioniku, zahrnující vlastní EFIS a ESIS displeje, mission computers, HUMS a další letecké přístroje.
design: DIS MEDIA
Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru