english version česká verze
OBOROVÉ ČLENĚNÍ
Systems & Accessories
Beranových 65, Praha 9 - Letňany, 199 02
NDT - nedestruktivní zkoušení, svařování, koroze, materiálové inženýrství, činnost třetí strany, systémová integrace, vývoj a výzkum.
5. května 118, Milevsko, 399 01
Výzkum, vývoj a výroba diagnostických přístrojů pro letectví.
Beranových 666, Praha - Letňany, 190 00
Vývoj, výroba, údržba a prodej leteckých vrtulí AVIA a vrt. listů a krytů pro letouny P-51 Mustang, T-6 Texan, Junkers.
V Parku 2325/16, 148 00, Prague – Chodov, Czech Republic
Honeywell v České republice vyvíjí progresivní technologie určené pro letectví, vesmír a bezpečnost práce s cílem vytvořit chytřejší, bezepčnější a udržitelnější svět. Naše hardwarová a softwarová řešení umožňují vyrábět nejen úsporné a ekologické letouny, ale umožňují i bezpečnější a efektivnější řízení letecké dopravy, a to jak ve vzduchu, tak i na letištích.
Znojemská 5594/54, Jihlava, 586 52
Vývoj, výroba, prodej a servis hydraulických přístrojů pro letadla.
Budějovická 148, Velešín, 382 32
Výroba přístrojů a součástí pro letecký průmysl, výroba hydraulických součástí pro automobilový průmysl. Centrum strojního obrábění.
Beranových 65, Praha 9 - Letňany, 199 02
Dceřiná společnost firmy LATECOERE, Toulouse. Výroba podsestav leteckých konstrukcí pro letadla Airbus, Boeing, Embraer a Dassault.
Okružní II 239, Jevíčko, 569 43
Vývoj a výroba padákové techniky a technické konfekce (pilotní, brzdící, výsadkové padáky, záchranné systémy, balistické produkty).
Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště, 686 01
Vývoj a výroba leteckých přístrojů a vojenských komunikačních systémů.
Barrandova 409, Praha 4, 143 00
Naše ryze česká společnost se v současné době zabývá vývojem, výrobou, zkoušením a servisem převážně membránových a gyroskopických leteckých přístrojů. Výrobní sortiment je však značně širší a zahrnuje celkem asi dvacet základních skupin přístrojů, jako jsou umělé horizonty, zatáčkoměry, výškoměry, variometry, rychloměry, pitot-statické trubice, tlakoměry a tlakové spínače, ovládací a signalizační panely, centrální signalizační obvody a osvětlovací systémy. Mimo letecké výroby taktéž spolupracujeme s významnými tuzemskými i mezinárodními společnostmi z odlišných odvětví průmyslu na dodávkách jak přesných obráběných dílů, tak komplikovaných montážních sestav.
Komenského 304, Nová Paka, 509 01
Propojovací součásti a kompletní sestavy pro použití v letectví a vojenství.
Huštěnovská 2022, Staré Město, 686 03
Kabelové svazky a elektromechanické součásti pro letecký, obranný a dopravní průmysl.
Beranových 130, Praha 9 - Letňany, 199 05
Palubní zapisovače, palubní monitorovací systémy, palubní hlasové zapisovače, sběr dat, datové zapisovače, elektronické tachografy, pozemní vyhodnocovací zařízení, monitorovací zařízení.
Na výsluní 201/13, Praha 10, 100 00
Letecké hydraulické prvky, vysokotlaké agregáty, výroba mechanických převodových skříní Praga pro nákladní automobily a autobusy, konstrukce a výroba nástrojů, zakázkové kovoobrábění, výroba převodů pro tank T 72 M1 CZ, filtry a filtrační prvky, axiální pístová čerpadla a motory.
Jundrovská 33, Brno, 624 00
Komplexní dodávky průmyslové automatizace, informační technologie a řízení technologických procesů. Vývoj a výroba speciální avioniky a elektroniky, řídicí systémy pro turbíny. Softwarové nástroje pro vložené mikrokontrolery. Poskytováni služeb v oblasti zkušebnictví - klimatické, vibrační, EMC a HALT / HASS zkoušky.
design: DIS MEDIA
Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru