english version česká verze
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Asociace leteckých a kosmických výrobců České republiky (ALV) je největším českým sdružením se zaměřením na letectví a kosmonautiku, které sdružuje 40 organizací s téměř 9 tis. zaměstnanci.


MIKROTECHNA PRAHA a. s.

Naše ryze česká společnost zabývající se vývojem, výrobou, zkoušením a servisem leteckých přístrojů, komponent a zakázkovou výrobou, hledá kandidáty na pracovní pozice:

  • Vedoucí konstruktér;
  • Kontrolor kvality;
  • Elektromechanik;
  • Jemný mechanik;
  • CNC obráběč;
  • Lisař;

Více informací najdete na stránkách společnosti.


První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. [PBS VB] významně prorazila na světových trzích jako výrobce turbínových vysokootáčkových strojů pro letectví, energetiku či dopravní průmysl astabilně působí jako specialista v oboru přesného strojírenství.
PBS VB je součástí skupiny PBS GROUP a.s., do které patří další dvě společnosti: PBS ENERGO, a.s., se zaměřuje na vývoj, výrobu, dodávky a servis parních a expanzních turbín, a PBS BRNO působí jako komplexní dodavatel energetických zařízení se zaměřením na průmyslové kotle. Jsme strojírenskou společností, která je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících značek na světovém trhu.

Zaměstnáváme odborníky z celého světa a rozšiřujeme tým o nové profesionály. Aktuální volná místa najdete na stránkách společnosti.


LATÉCOÈRE Czech Republic s.r.o.

Jsme součástí mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. V České republice vyrábíme nejmodernějšími technologiemi dveře a skříně palubní elektroniky pro dopravní letadla AIRBUS, BOEING, EMBRAER a DASSAULT.

Aktuální otevřené pracovní pozice naleznete na stránkách společnosti latecoere.jobs.cz.


AEROTECH-CZECH s.r.o.

Společnost AEROTECH-CZECH s.r.o., sídlící v Klatovech, hledá zaměstnance, zejména obráběče a zámečníky, ale i absolventy středních i vysokých škol technického zaměření. Studenti VŠ se zaměřením na letectví a kosmonautiku mají ve firmě možnost stáže. Seznam pozic a kontakty na personální oddělení jsou na stránkách společnosti.


ZLIN AIRCRAFT a.s.

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. se sídlem v Otrokovicích rozšiřuje tým a hledá nové kolegy a kolegyně na THP i dělnické pozice v oblasti letectví.
Pro více informací kontaktujte personální oddělení na telefonu +420 725 266 702 nebo e-mailem na adrese personalni(at)zlinaircraft.eu.
Webové stránky společnosti - www.zlinaircraft.eu.


GE Aviation Czech

Společnost GE Aviation Czech hledá vhodné kandidáty na pozice:

  • Technolog pro montáž a výrobu (popis ke stažení);
  • Kontruktér v oddělení Turbomachinery (popis ke stažení);
  • FEM/MKP výpočtář (popis ke stažení);

Více na stránkách společnosti.


Společnost Aircraft Industries

Společnost Aircraft Industries patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu Uherskohradišťska; v současnosti zaměstnává přes 990 lidí a pro další rozvoj hledá schopné a pracovité zaměstnance, kteří mají zájem se učit novým věcem. Další informace hledejte přímo na stránkách společnosti.Společnost UNIS, a.s. se sídlem v Brně hledá nové zaměstnance a nabízí:

Senior HW developer/Senior vývojový pracovník elektro
Vývojový pracovník SW – senior
Electronic design engineer
Electronic design engineer - junior
System Test Engineer
Embedded SW developer
Technolog výroby
System Engineer se specializací Matlab Simulink
System Engineer se specializací na analýzy spolehlivosti


Pro oblast vývoje, kooperační výroby, a služeb zkušebny VTP-UNIS.
Více informaci o spol. UNIS na www.unis.cz.Společnost Honeywell

s pobočkami v Praze, Brně a Olomouci hledá kolegy a kolegyně pro vývoj, výrobu a podpůrné funkce v oblasti letectví. Seznam otevřených pozic naleznete zde.Společnost TC Inter-Informatics

nabízí volná místa na těchto pozicích:

Konstruktér/Designer
Hlavní pracovní náplň je modelování v CAD systémech.
Detailnější informace o pozici si stáhněte v pdf.
Výpočtář/Stress Engineer
Pracovní náplní jsou výpočty především v oblatech letectví, kolejových vozidel a obecného strojírenství a to od jednotlivých konstrukčních uzlů až po komplexní výpočty.
Detailní informace o pozici si stáhněte v pdf.

V případě zájmu kontaktuje HR oddělení na tel. 266 799 426, 473, nebo pošlete životopis na adresu jobs(at)inter-informatics.com.

design: DIS MEDIA
Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru