english version česká verze
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Asociace leteckých a kosmických výrobců České republiky (ALV) je největším českým sdružením se zaměřením na letectví a kosmonautiku, které sdružuje 40 organizací s téměř 9 tis. zaměstnanci.


MIKROTECHNA PRAHA a. s.

Naše ryze česká společnost zabývající se vývojem, výrobou, zkoušením a servisem leteckých přístrojů, komponent a zakázkovou výrobou, hledá kandidáty na pracovní pozice:

  • Vedoucí konstruktér;
  • Kontrolor kvality;
  • Elektromechanik;
  • Jemný mechanik;
  • CNC obráběč;
  • Lisař;

Více informací najdete na stránkách společnosti.


První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. [PBS VB] významně prorazila na světových trzích jako výrobce turbínových vysokootáčkových strojů pro letectví, energetiku či dopravní průmysl astabilně působí jako specialista v oboru přesného strojírenství.
PBS VB je součástí skupiny PBS GROUP a.s., do které patří další dvě společnosti: PBS ENERGO, a.s., se zaměřuje na vývoj, výrobu, dodávky a servis parních a expanzních turbín, a PBS BRNO působí jako komplexní dodavatel energetických zařízení se zaměřením na průmyslové kotle. Jsme strojírenskou společností, která je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících značek na světovém trhu.

Zaměstnáváme odborníky z celého světa a rozšiřujeme tým o nové profesionály. Aktuální volná místa najdete na stránkách společnosti.


LATÉCOÈRE Czech Republic s.r.o.

Jsme součástí mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro letecký průmysl. V České republice vyrábíme nejmodernějšími technologiemi dveře a skříně palubní elektroniky pro dopravní letadla AIRBUS, BOEING, EMBRAER a DASSAULT.

Aktuální otevřené pracovní pozice naleznete na stránkách společnosti latecoere.jobs.cz.


AEROTECH-CZECH s.r.o.

Společnost AEROTECH-CZECH s.r.o., sídlící v Klatovech, hledá zaměstnance, zejména obráběče a zámečníky, ale i absolventy středních i vysokých škol technického zaměření. Studenti VŠ se zaměřením na letectví a kosmonautiku mají ve firmě možnost stáže. Seznam pozic a kontakty na personální oddělení jsou na stránkách společnosti.


ZLIN AIRCRAFT a.s.

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. se sídlem v Otrokovicích rozšiřuje tým a hledá nové kolegy a kolegyně na THP i dělnické pozice v oblasti letectví.
Pro více informací kontaktujte personální oddělení na telefonu +420 725 266 702 nebo e-mailem na adrese personalni(at)zlinaircraft.eu.
Webové stránky společnosti - www.zlinaircraft.eu.


GE Aviation Czech

Společnost GE Aviation Czech hledá vhodné kandidáty na pozice:

  • Technolog pro montáž a výrobu (popis ke stažení);
  • Kontruktér v oddělení Turbomachinery (popis ke stažení);
  • FEM/MKP výpočtář (popis ke stažení);

Více na stránkách společnosti.


Společnost Aircraft Industries

Společnost Aircraft Industries patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu Uherskohradišťska; v současnosti zaměstnává přes 990 lidí a pro další rozvoj hledá schopné a pracovité zaměstnance, kteří mají zájem se učit novým věcem. Další informace hledejte přímo na stránkách společnosti.Společnost UNIS, a.s. se sídlem v Brně hledá nové zaměstnance a nabízí:

PROJEKTOVÝ MANAŽER
VÝVOJ HW
MECHANICAL ENGINEER / MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR
ELECTRONIC DESIGN ENGINEER - JUNIOR
ELECTRONIC DESIGN ENGINEER - SENIOR
VEDOUCÍ INŽENÝR PROJEKTU SE SPECIALIZACÍ NA OBLAST VÝVOJE HW
VÝVOJ SW
VEDOUCÍ INŽENÝR PROJEKTU SE SPECIALIZACÍ NA OBLAST VÝVOJE SW
EMBEDDED SW DEVELOPER
VÝVOJ SYS
SYSTEM ENGINEER SE SPECIALIZACÍ MATLAB SIMULINK
SYSTEM ENGINEER SE SPECIALIZACÍ NA ANALÝZY SPOLEHLIVOSTI
SYSTEM ENGINEER SE SPECIALIZACÍ DSPACE
SYSTEM TEST ENGINEER
SYSTEM TEST ENGINEER - UNIT TESTOVÁNÍ V SIMULINK
TECHNICKÝ VEDOUCÍ PROJEKTU - LETECKÁ DIVIZE


Pro oblast vývoje, kooperační výroby, a služeb zkušebny VTP-UNIS.
Více informaci o spol. UNIS na www.unis.cz.Společnost Honeywell

s pobočkami v Praze, Brně a Olomouci hledá kolegy a kolegyně pro vývoj, výrobu a podpůrné funkce v oblasti letectví. Seznam otevřených pozic naleznete zde.Společnost TC Inter-Informatics

nabízí volná místa na těchto pozicích:

Konstruktér/Designer
Hlavní pracovní náplň je modelování v CAD systémech.
Detailnější informace o pozici si stáhněte v pdf.
Výpočtář/Stress Engineer
Pracovní náplní jsou výpočty především v oblatech letectví, kolejových vozidel a obecného strojírenství a to od jednotlivých konstrukčních uzlů až po komplexní výpočty.
Detailní informace o pozici si stáhněte v pdf.

V případě zájmu kontaktuje HR oddělení na tel. 266 799 426, 473, nebo pošlete životopis na adresu jobs(at)inter-informatics.com.

design: DIS MEDIA
Nábytek Šváb Blansko, nábytek na míru